AMM od 16 lat na rynku AMM doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 600 mieszkań AMM budownictwo jedno i wielorodzinne AMM pierwsze w Kobyłce osiedlowe systemy odwodnień na nowych osiedlach deweloperskich AMM pierwsze w Kobyłce place zabaw na nowych osiedlach deweloperskich

Osiedle Poema Opis inwestycji w Kobyłce przy ul. Słowackiego

Odiedle Poema, wizualizacja 1 Odiedle Poema, wizualizacja 2 Odiedle Poema, wizualizacja 3

Osiedle Poema to nowoczesne mieszkania w bloku o trzykondygnacyjnej niskiej zabudowie z garażem podziemnym i windami. Usytuowanie przy ul. Słowackiego to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kobyłce, gdzie odległość od stacji PKP wynosi jedynie 1km, a szkoła podstawowa, przedszkola, ośrodek zdrowia czy sklepy są w bezpośrednim pobliżu. Proponowana oferta dla naszych klientów to przytulne kawalerki, dwu i trzy pokojowe przestronne i widne mieszkania – wszystkie z balkonami lub tarasami do wyboru.

Nasza inwestycja to niepowtarzalna okazja nabycia mieszkania w bloku w Kobyłce, gdyż jest to jedno z nielicznych miejsc w naszej miejscowości z dopuszczalną zabudową wielorodzinną. Skomunikowanie Kobyłki dzięki nowej trasie S8 i wyremontowanej linii kolejowej do Warszawy to niewątpliwie dodatkowy atut naszej inwestycji.

Planowany termin oddania inwestycji: grudzień 2022

A.M.M © 2011-2022 · polityka prywatności
developed by SAWI