AMM od 10 lat na rynku AMM doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 400 mieszkań AMM płytki gresowe na zewnątrz AMM materiały ograniczające przenikanie dźwięków między lokalami AMM osiedlowe profesjonalne systemy odwodnienia AMM osiedlowe place zabaw

Osiedle Poema Opis inwestycji w Kobyłce przy ul. Słowackiego

Odiedle Poema, wizualizacja 1 Odiedle Poema, wizualizacja 2 Odiedle Poema, wizualizacja 3

Osiedle Poema to nowoczesne mieszkania w bloku o trzykondygnacyjnej niskiej zabudowie z garażem podziemnym i windami. Usytuowanie przy ul. Słowackiego to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kobyłce, gdzie odległość od stacji PKP wynosi jedynie 1km, a szkoła podstawowa, przedszkola, ośrodek zdrowia czy sklepy są w bezpośrednim pobliżu. Proponowana oferta dla naszych klientów to przytulne kawalerki, dwu i trzy pokojowe przestronne i widne mieszkania – wszystkie z balkonami lub tarasami do wyboru.

Nasza inwestycja to niepowtarzalna okazja nabycia mieszkania w bloku w Kobyłce, gdyż jest to jedno z nielicznych miejsc w naszej miejscowości z dopuszczalną zabudową wielorodzinną. Skomunikowanie Kobyłki dzięki nowej trasie S8 i wyremontowanej linii kolejowej do Warszawy to niewątpliwie dodatkowy atut naszej inwestycji.

Planowany termin oddania inwestycji: grudzień 2022

A.M.M © 2011-2021 · polityka prywatności
developed by SAWI