AMM od 12 lat na rynku AMM doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 400 mieszkań AMM płytki gresowe na zewnątrz AMM materiały ograniczające przenikanie dźwięków między lokalami AMM osiedlowe profesjonalne systemy odwodnienia AMM osiedlowe place zabaw

Kobyłka i okolice

Informacje na temat miasta Kobyłki i jego okolicach

Kobyłka to miasto oddalone o 17 km od Warszawy w kierunku północno-wschodnim. Miasto jest bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Łączy cenne zalety: leży nieopodal Warszawy, a jednocześnie gwarantuje zacisze, spokój. Tereny leśne stanowią tu 22% powierzchni. Składają się na nie okoliczne lasy oraz obszar rezerwatu przyrody Grabicz w dzielnicy Stefanówka. Dodatkowo miasto jest dobrze skomunikowane z Zalewem Zegrzyńskim, posiada dogodny dostęp do stawów kąpieliskowych w sąsiedniej Zielonce oraz korzysta z nowo otwartej nowoczesnej pływalni w Wołominie.

Kobyłka jest skomunikowana z Warszawą pociągiem (18 minut do stacji W-wa Wileńska, stacja metra w budowie) oraz kilkoma prywatnymi liniami autobusowymi. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa drogi ekspresowej S8 z węzłem Kobyłka przy ul. Przyjacielskiej. W ostatnich latach udało się podnieść z pomocą Funduszy Europejskich poziom rozwoju infrastruktury miejskiej: miasta jest prawie w 100% skanalizowane, posiada sieć wodociągową i gazową. Kobyłka należy do grona nielicznych miast mogących się poszczycić zabytkiem klasy zerowej, mianowicie bazyliką mniejszą pod wezwaniem Św. Trójcy.

Kobyłka Kobyłka Kobyłka Kobyłka Kobyłka
1 2 3 4 5
A.M.M © 2011
design by SAWI