AMM od 10 lat na rynku AMM doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 400 mieszkań AMM płytki gresowe na zewnątrz AMM materiały ograniczające przenikanie dźwięków między lokalami AMM osiedlowe profesjonalne systemy odwodnienia AMM osiedlowe place zabaw

O nas Informacje na temat firmy A.M.M.

Jesteśmy wykonawcą budynków mieszkalnych na terenie Kobyłki i okolic. Oferujemy:

 • mieszkania jednopoziomowe i dwupoziomowe w zabudowie czterorodzinnej
 • budynki w zabudowie bliźniaczej
 • budynki w zabudowie segmentowej

Nasze inwestycje wyróżnia wysoki standard wykonania oraz dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie inwestycji. Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę wykończenia poszczególnych realizacji. Specjalizujemy się w budownictwie czterolokalowym (mieszkania bezczynszowe). Nasze projekty tego typu budynków wyróżnia to, że:

 • każdy z lokali na danym osiedlu posiada wydzielony wg zasad symetrii jednakowej wielkości ogródek przynależny z możliwością jego całkowitego wygrodzenia. Oferowane przez nas obecnie ogródki posiadają powierzchnię czystego trawnika (nie licząc kostki oraz budynku) nawet powyżej 200 metrów kwadratowych.
 • każdy z lokali przez zastosowanie niezależnych wejść, zlokalizowanych każde z różnej strony budynku daje maksymalne poczucie odrębności i intymności. Jednocześnie brak jakichkolwiek wspólnych elementów komunikacyjnych (np. klatki schodowe) pozwala na wyeliminowanie kosztów oraz konfliktów związanych z ich utrzymaniem.

Od wielu lat jesteśmy liderami w Kobyłce jeśli chodzi o wyznaczanie standardu ofertowego, co roku od samego początku istnienia naszej firmy sukcesywnie poszerzając paletę standardowego wyposażenia mieszkań i osiedli:

 • jako pierwszy i jedyny deweloper w Kobyłce oferujemy w standardzie jednocześnie m. in. schody i balkony zewnętrzne zabezpieczone żywicą, ocynk ogrodzeń i balustrad, profesjonalny system kanalizacji deszczowej, zastosowanie elementów podnoszących walory akustyczne w lokalach, osiedlową infrastrukturę światłowodową, osiedlowy plac zabaw.
 • jako jedyny deweloper w Kobyłce dla komfortu naszych mieszkańców ale również i dla rozwoju gminy Kobyłka finansowaliśmy w ostatnich kilku latach budowę dwóch odcinków dróg asfaltowych (zobacz: ul. Mickiewicza, ul. Serwitucka), jednego odcinka w kostce brukowej (zobacz ul.Mieszka), budowę dwóch odcinków sieci kanalizacji sanitarnej. Prace te wykonaliśmy dodatkowo po sprzedaży mieszkań nie będąc wcześniej związanymi umowami z naszymi klientami w tym zakresie.

Nasze indywidualne podejście do klienta to nie tylko zwykły kontakt na linii sprzedający-kupujący. Jako pierwsi i do tej pory jedyni organizujemy od samego początku istnienia naszej firmy spotkania integracyjne dla naszych mieszkańców. Zależy nam na tym aby nasze osiedla funkcjonowały dobrze przez wiele lat, również w okresie po zakończeniu rękojmi. Samodzielnie inicjujemy zawiązywanie statutowych wspólnot, dzięki którym mieszkańcy zapewniają sobie spokój w zakresie bieżącej administracji oraz gromadzą fundusze na poczet przyszłych prac konserwacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz naszym doświadczeniom wyniesionym z wcześniejszych inwestycji w Kobyłce i Radzyminie staramy się zapewnić naszym klientom maksimum spokoju nie tylko podczas pierwszych lat eksploatacji ale również i w okresie późniejszym.

Właściciele firmy
Marta i Artur Mazurek

Firma to:

 • Rzetelność
 • Doświadczenie
 • Konkurencyjność
 • Innowacyjność
 • Otwartość na oczekiwania klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

A.M.M © 2011-2022 · polityka prywatności
developed by SAWI